Pranešimai

Projektas ,,Partnerystės pamokos 2019“

Pirmokai susipažino su įspūdingiausiomis Lietuvos vietovėmis, kepė kalėdinius meduolius, lankėsi Josvainių žirgyne, gamino sūrios tešlos kalėdinius žaisliukus, linksmuosius sumuštinius bei vaisių salotas, Arnetų namuose lipdė iš molio ir vėlė vilną, pasigamino advento kalendorių, sužinojo piešimo taškučiais paslaptis ir mokėsi pagal paveikslėlį pratęsti piešinį. „Partnerystės pamokų" metu antrokai susipažino su policininko profesija, gamino puošmenas kalėdinei eglutei , puošė tortą skaniuoju „plastilinu”, smagiai žaidė kūno kultūros pamokose, mokėsi, ką daryti, kad pasiektų savo svajonę, susipažino su Norvegija ir aromaterapijos paslaptimis.

Trečios klasės mokiniai lankėsi Vilainių sporto centro baseine, Arnetų namuose, Nociūnuose; pasigamino muilą, kaukę, kalėdinį vainiką, šiaudinį žaisliuką, molinę taupyklę, vilnos papuošalą; pagilino žinias apie kaulus ir raumenis, žiemojančius gyvūnus, Ukrainą, Lietuvos lankytinas vietas, išmoko naujų angliškų žodžių. Ketvirtokai džiaugėsi net trimis ekskursijomis: į Ariogalą, į baldų gamybos įmonę ir Pelėdnagius. Darbelių pamokų metu gamino gėlytes, žvaigždes, pelytes, girliandas. Per kūno kultūros pamokas žaidė estafetes ir rankinį. Projektas suteikė daug džiaugsmo bei naujų potyrių visai pradinių klasių bendruomenei. Tikimės, kad ši graži tradicija tęsis ir kitais metais.

Ingrida Dilinskienė
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2019 m. lapkričio 18 d. Akademijos gimnazijoje vyko Kėdainių rajono kaimo vietovių mokyklų (gimusių 2009 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Mūsų gimnazijos komanda patyrusi vieną pralaimėjimą užėmė antrą vietą. 
Šių metų lapkričio 15 d. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos. 
Lapkričio 13 d. Kėdainių sporto centre vyko Kėdainių rajono kaimo vietovių mokyklų (gim. 2007 m. ir jaunesnių ) kvadrato varžybos. Varžybose gimnazijai atstovavo berniukų ir mergaičių komandos.