Pranešimai

Sveikatiados iššūkis „Nei dienos be mankštos!”

Mūsų gimnazijos pradinukai noriai prisijungė prie kasdieninės mankštos iššūkio. Juk mankšta prilygsta gerai nuotaikai ir puikiai savijautai! Tad kiekvieną dieną vaikai mankštinasi. Stengiamės, kad mankšta būtų įdomi ir vis kitokia. Mankštiname ne tik savo kojytes ir rankutes. Pamokų metu nepamirštame ir labai reikalingos akyčių mankštos. Kartais gerą nuotaiką padeda palaikyti linksma muzika, pagal kurią atliekame įvairius judesius ir fizinius pratimus.

Pradinukai jau spėjo įsitikinti, kad mankšta padeda susikaupti, labiau pasitikėti savimi. Juk judėjimas suteikia puikių emocijų ir džiaugsmą būti drauge. Judame – esame sveiki! Mankštą stengsimės daryti visus mokslo metus. Mes mėgstame iššūkius!

Pradinių klasių mokytoja Rūta Šlikienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lapkričio 7d. Kėdainių sporto centre vyko Kėdainių rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybos. Gimnazijai atstovavo berniukų ir mergaičių komandos. 
Kėdainių daugiakultūriame centre lapkričio 8 d. 14-17 val. vyks konferencija „Žemė prašo nepamiršti vardų“.

Spalio 20-26 dienomis vokiečių kalbos mokytoja Asta Gasparavičiūtė buvo išvykusi į Turkijos miestą Kaiserį dalyvauti pagal Erasmus+ KA1 asmenų mobilumo mokymosi tikslais darbo stebėjimo vizito „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ darbo stebėjimo „Kayseri Egitim Kultur ve Genelik Dernegi“ organizacijoje programą.