Pranešimai

Kalėdinių vainikų paroda

Stebino ir žavėjo kūrėjų išmonė ir fantazija. Jaukumu dvelkė iš eglių, kėnių šakelių ir kitų gamtinių medžiagų sukurti darbai, džiugiai, šventiškai nuteikė žaižaruojantys blizgučiais ir žaisliukais vainikai. Buvo ir skanusis vainikas, sukurtas iš imbierinių sausainių. Dėkojame visiems, suteikusiems savo kūryba džiugesio ir šilumos laukiant šv. Kalėdų.

B. Donauskienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Prieš Kalėdas norisi padaryti ką nors gero, gražaus, padovanoti džiugių akimirkų, būti rūpestingiems, supratingesniems. Tad kviečiu padovanoti gimnazijos bibliotekai po vieną naują knygą, kurią skaitytumėte patys.

Gimnazijos bibliotekininkė

Gruodžio 10 d. 1-4G kasių gimnazistai dalyvavo pagal kultūros paso programą užsakytame edukaciniame žaidime ,,Plėsk mąstymą“. Užsiėmimą vedė žurnalistas, rašytojas, vykdantis edukacines programas vaikams ir jaunimui švietimo įstaigose, Andrius Guginis. Mūsų gimnazijoje jis jau yra vedęs edukacinį užsiėmimą 3-4 klasių pradinukams ,,Esu kūrėjas“.
Gruodžio 5 dieną Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko kasmetinis floristinių kompozicijų respublikinis konkursas-paroda ,,Žiemos puokštė - 2019“, kurios tema „Sukurk Kalėdinę puošmeną“. Šiais metais konkurse varžėsi dalyviai iš 58 Lietuvos mokyklų.