Pranešimai

Pradinukai susitiko su Kalėdų seneliu

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gruodžio 9-20 dienomis gimnazijos pirmo aukšto langus ir palanges puošė pradinukų ir jų tėvelių sukurti kalėdiniai vainikai.

Prieš Kalėdas norisi padaryti ką nors gero, gražaus, padovanoti džiugių akimirkų, būti rūpestingiems, supratingesniems. Tad kviečiu padovanoti gimnazijos bibliotekai po vieną naują knygą, kurią skaitytumėte patys.

Gimnazijos bibliotekininkė

Gruodžio 10 d. 1-4G kasių gimnazistai dalyvavo pagal kultūros paso programą užsakytame edukaciniame žaidime ,,Plėsk mąstymą“. Užsiėmimą vedė žurnalistas, rašytojas, vykdantis edukacines programas vaikams ir jaunimui švietimo įstaigose, Andrius Guginis. Mūsų gimnazijoje jis jau yra vedęs edukacinį užsiėmimą 3-4 klasių pradinukams ,,Esu kūrėjas“.