Pranešimai

Įdomios knygelės smalsiems vaikams

Mokiniai gilinosi, kiek daug žmonių prisideda prie knygos išleidimo, sužinojo ką galima veikti bibliotekoje, kur ir kaip rinktis knygeles, kaip tinkamai jas saugoti, kad jos būtų švarios ir gražios, įdėmiai klausėsi klaidinančios pasakos ir su džiaugsmu taisė išgirstus melagingus sakinius, žaidė žaidimą „Rašytojai ir ne tik...“, atliko knygų paieškas lentynose, smalsiai klausėsi naujų knygų pristatymų, o išeidami išsirinko labiausiai patikusias knygeles.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Technologijų pamokų metu 6 klasės mokiniai vadovaujami mokytojos Virginijos Šilkaitienės dalyvavo Grūdinių produktų iššūkyje.

Šiais metais Knygų Kalėdų akcijos metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 56 knygos.

Paskutinę šių mokslo metų dieną pradinukai praleido Kėdainių Laisvalaikio centre, kur linksmai leido laiką su Kalėdų seneliu, Nykštuku ir vaikų Pop choru ,,Perliukai".