Pranešimai

Knygų Kalėdų dovanos 2019

Nuoširdus ačiū 4 Gkl. mokinei Kornelijai Maziliauskaitei, 5 kl. mokinei Gabijai Kaselytei, pavaduotojoms Skaidrūnei Vyšniauskienei ir Jūratei Petronienei, 3 kl. mokinei Gabijai Gudauskaitei, 3G kl. mokinei Ingridai Vaitkutei, 6 klasei ir jų auklėtojai Sniežanai Slavinskienei, 6 kl. mokiniams Ugnei Romanovaite, Laurynui Jakubčioniui, Viltei Damanauskaitei, Justei Kvedaravičiūtei, Karinai Beteikaitei, Livetai Mickevičiūtei, 2 kl. mokiniams ir jų mokytojai Romai Žukienei, taip pat 2 kl. mokiniams Ryčiui Leonavičiui ir Patricijai Juškytei, 1 kl. mokiniui Simui Grabauskui, mokytojai Albinai Mackevičienei, soc. pedagogei Jolantai Kaselienei, psichologei Astai Kačenauskaitė, 3 kl. mokiniui Nojui Staškui, 5 klasei ir auklėtojai Andželikai Jašinskienei, 3 kl. mokiniui Gabrieliui Žvikui. 

Ačiū, bibliotekininkė Sandra

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Paskutinę šių mokslo metų dieną pradinukai praleido Kėdainių Laisvalaikio centre, kur linksmai leido laiką su Kalėdų seneliu, Nykštuku ir vaikų Pop choru ,,Perliukai".
Gruodžio 9-20 dienomis gimnazijos pirmo aukšto langus ir palanges puošė pradinukų ir jų tėvelių sukurti kalėdiniai vainikai.

Prieš Kalėdas norisi padaryti ką nors gero, gražaus, padovanoti džiugių akimirkų, būti rūpestingiems, supratingesniems. Tad kviečiu padovanoti gimnazijos bibliotekai po vieną naują knygą, kurią skaitytumėte patys.

Gimnazijos bibliotekininkė