Pranešimai

Šeštokai startavo Sveikatiados projekte

Pamokos pradžioje mokiniai buvo supažindinti su Sveikatiados projektu ir grūdinių produktų iššūkiu, peržiūrėtas filmukas, prisimintos kruopų rūšys. 6 klasėje technologijų mitybos pamokose mokomės apie grūdinius produktus ir mokiniai renka receptus, tinkančius pusryčiams, bet nebuvo tokio atvejo, kad mokiniai norėtų virti košę. Todėl, pamokoje stengiausi košės virimą suorganizuoti taip, kad vaikams šis patiekalo gaminimas būtų įdomus.

Pagal pasirinktą avižų košės virimo receptą, turėdami galimybę keisti recepte nurodytus produktus, atsižvelgiant į sveiką mitybą, šeštokai išvirė avižų košę ir savo lėkštėje ant košės dėjo pasirinktus pagardus (šaldytas braškes, bananus, kivius, razinas ir cinamoną), komponuodami kuo patrauklesnę kompoziciją. Kviečiame balsuoti už šeštokų projektą Sveikatiados feisbuko puslapyje, šeštokų numeris 111.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Šiais metais Knygų Kalėdų akcijos metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 56 knygos.

Paskutinę šių mokslo metų dieną pradinukai praleido Kėdainių Laisvalaikio centre, kur linksmai leido laiką su Kalėdų seneliu, Nykštuku ir vaikų Pop choru ,,Perliukai".
Gruodžio 9-20 dienomis gimnazijos pirmo aukšto langus ir palanges puošė pradinukų ir jų tėvelių sukurti kalėdiniai vainikai.