Pranešimai

Naujos knygos – naujos istorijos

Čia bibliotekininkė  pasidžiaugė ir mokiniams pristatė per Knygų Kalėdų akciją padovanotas naujas, įdomias knygas, patarė kaip išsirinkti tinkamą knygą, priminė bibliotekos taisykles. Daug gerų emocijų sukėlė mokinukų žinios apie rašytojus ir kitus žymius ar jiems žinomus žmones. Mokiniai aptarė artėjančias šventes ir vienai iš jų, Valentino dienai, susikūrė gražias širdeles, kurias galės padovanoti, ar pasipuošti namus. Pabaigoje, susipažinę su naujomis, gražiomis, įdomiomis knygomis skubėjo jas pavartyti ir išsirinkus įdomiausią pasiimti į namus.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Antradienį, per antrąją ilgąją pertrauką, gimnazijos valgykloje vyko duonos degustacija. Duoną, pagal Beatos receptą, namuose iškepė technologijų mokytoja V. Šilkaitienė. Degustaciją padėjo paruošti 5 klasės antrosios technologijų grupės mokiniai, o duoną pristatė 1G klasės mokinės Gabija Vazgytė ir Kamilė Mačekūnaitė. Ačiū aktyviems mokiniams!

Antradienį 1G klasės merginos technologijų pamokose išbandė sveikus patiekalų receptus.
Vasaris Josvainių gimnazijoje – sveikos gyvensenos mėnuo. Sveika gyvensena – sveika mityba. Būrelio ,,Puodeli, virk!“ mokiniai pirmadienį gamino sveikuoliškus keksiukus su sorų kruopomis ir datulėmis.