Pranešimai

Mano knygelės dar plonos...

Pirmokai jau žinojo J. Marcinkevičiaus eilėraštį „Žiema“ ir visi drauge jį gražiai padeklamavo. Bibliotekininkė mažuosius lankytojus supažindino su kitais J. Marcinkevičiaus kūriniais, su įdomiomis, gražiomis, spalvingomis knygomis, kartu pasiklausėme įgarsintos istorijos „Voro vestuvės“, aptarėme veikėjų elgesį, situacijas. Vėliau mokinukai buvo pakviesti nusilipdyti vorą ir suteiki jam vardą. Vaikų rankose voriukai buvo labai mieli...

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 5 dieną  "Ryto" progimnazijoje vyko "Raštingiausio pradinuko" konkursas. 2-4 klasių mokiniai rašė diktantą. Josvainių gimnaziją atstovavo antrokė Auksė Kvedaravičiūtė, trečiokas Julius Brazinskas ir ketvirtokė Ugnė Kotryna Motiejūnaitė.

Kovo 5 dieną gimnazijoje vyko  užsienio kalbų (anglų) kengūra. Joje dalyvavo 14 mūsų gimnazijos mokinių. Jie atliko užduotis, kurios sudarytos teksto suvokimo, analizės, pastabumo ir logikos principu. 


Kovo 3 d. mūsų gimnazijos 3G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė dalyvavo Kėdainių rajono mokinių technologijų olimpiadoje. Olimpiados metu reikėjo pristatyti savo namų darbą, kurį mokiniai turėjo atlikti prieš renginį, darbas turėjo atitikti šių metų technologijų olimpiados temą ,,2020 miniatiūra 20X20“.