Pranešimai

Rajono „Raštingiausio pradinuko" konkurse - antroji vieta

 Geriausai pasisekė Auksei - ji antrosios vietos tarp antros klasės rajono moksleivių laimėtoja. Sveikiname  Auksę ir kitus konkurso dalyvius.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 5 dieną gimnazijoje vyko  užsienio kalbų (anglų) kengūra. Joje dalyvavo 14 mūsų gimnazijos mokinių. Jie atliko užduotis, kurios sudarytos teksto suvokimo, analizės, pastabumo ir logikos principu. 


Kovo 3 d. mūsų gimnazijos 3G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė dalyvavo Kėdainių rajono mokinių technologijų olimpiadoje. Olimpiados metu reikėjo pristatyti savo namų darbą, kurį mokiniai turėjo atlikti prieš renginį, darbas turėjo atitikti šių metų technologijų olimpiados temą ,,2020 miniatiūra 20X20“. 

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena keletą svarbių faktų apie rankų higieną ir pateikia kitas rekomendacijas.