Rekomendacijos dėl korona viruso

Josvainių gimnazijoje vasario 26 d. vyko anglų kalbos mokytojos Raimondos Žvikienės organizuotas anglų kalbos viktorina 3-4 pradinėms klasėms „English Is Easy“. Šio renginio tikslas buvo parodyti mokiniams, kad užsienio kalbą yra lengva ir smagu mokintis.
Vasario mėnesį technologijų pamokų metu didžiausias dėmesys buvo skirtas sveikai mitybai, sveikų patiekalų gaminimui. Šeštokai gavo užduotį išsirinkti patiekalo receptą ir pagaminti patiekalą. Viena grupė išsirinko varškės apkepą su kukurūzų kruopomis, kita – sveikuolišką desertą su medumi.
Vasario mėnesį maisto gaminimo pamokose gaminame sveikatai palankius patiekalus ir juos degustuojame. Kartą per savaitę degustaciją organizuojame gimnazijos valgykloje. Šį kartą degustacijai pristatėme sveikatą tausojančius varškės sausainius, kurių tešlą gaminome iš viso grūdo spelta miltų.