Pranešimai

Puikūs rezultatai Kalbų Kengūros konkursuose

            Vienas protingas žmogus yra pasakęs: „Žodis kaip niekas kitas yra skirtas žmogaus laisvei, savarankiškumui, kūrybiškumui atskleisti. Kalba sudaryta iš gausybės žodžių. Jų žinojimas ir gebėjimas pritaikyti, žodžiais reikšti mintis, analizuoti, interpretuoti, vertinti išryškina žmogaus turtingumą, išmintingumą“. Todėl, sulaukus puikių Kalbų Kengūros konkurso rezultatų, norisi garsiai pasveikinti jo dalyvius ir laureatus. Nuoširdžiausiai sveikiname Lietuvių kalbos Oranžinės Kengūros laimėtoją 4 kl. mokinę Oną Jankauskaitę, Sidabrinės Kengūros laimėtojas 4 kl. mokinę Ugnę Motiejūnaitę ir 3G kl. gimnazistę Robertą Širvaitytę, Auksinės Kengūros nugalėtojais tapusius 5 kl. mokinę Smiltę Strankauskaitę ir 3G kl. gimnazistą Gertį Liutkevičių. Anglų kalbos Kengūra Oranžinį diplomą siunčia 3 kl. mokiniui Natanieliui Latvėnui, Sidabrinius – trečiokei Karolinai Naraveckas, šeštokei Viltei Damanauskaitei ir 1G kl. gimnazistui Erikui Baniui. O Auksinės Kengūros nugalėtojais tapo 3 kl. mokinys Gabrielius Žvikas, 6 kl. mokinė Ugnė Romanovaitė, 7 kl. mokinė Viktorija Ščiukaitė, 8 kl. mokinys Pijus Macionis ir 1G kl. gimnazistė Aistė Marcinkevičiūtė. Džiaugiamės visų konkurso dalyvių rezultatais ir linkime didžiausios sėkmės ateityje!

          Dėkojame anglų kalbos mokytojoms Raimondai Žvikienei, Sniežanai Slavinskienei, Redai Maziliauskienei, pradinių klasių mokytojai Benediktai Donauskienei ir lietuvių kalbos mokytojai Andželikai Jašinskienei už mokinių skatinimą dalyvauti šiame konkurse.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Patvirtinta Josvainių gimnazijos nuotolinio mokymosi tvarka:
Nuo kovo 30 d. bus pradedama mokyti nuotoliniu būdu. Mokymas vyks pagal pamokų tvarkaraštį, tik naujas pamokų laikas:
Kovo 10 d. į gimnazijos biblioteką pakviesti pirmos klasės mokinukai ir jų mokytoja Rūta Šlikienė paminėjo lietuvių poeto, dramaturgo, vertėjo – Justino Marcinkevičiaus 90-sias gimimo metines.