Pranešimai

Puikus įvertinimas už tarptautinį eTwinning projektą

Šiais mokslo metais 7 klasės mokiniai (Estrėja Lukomavičiūtė, Emilis Maskaliūnas, Viltė Akstinaitė, Augustas Fedosiukas, Edvinas Ališauskas, Urtė Arkadijevaitė ir Austėja Abromaitytė) dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte ‘Treasure of wisdom# EDLComp19’, kuris buvo puikiai įvertinas Nacionalinės Paramos Tarnybos vertintojų komandos. Projektui suteiktas Nacionalinis Kokybės Ženklelis ir pripažinta, kad jis pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė, džiaugėsi, kad mokiniai aktyviai pasiskirstė darbais ir veikė bendradarbiaudami vieni su kitais bei vykdė bendrą veiklą.Projektas buvo skirtas įvairioms temoms, susijusioms su tautų folkloru. Mokiniai keitėsi informacija apie legendas, patarles, šventes, informacija apie oficialią šalies kalbą. Mokiniai pažino populiariosios išminties lobį bei sužinojo apie kitų šalių liaudies ypatumus.

Projektas eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu http://www.etwinning.net.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimnazijos 2019-2020 mokslo metų ugdymo plano pakeitimas:

Panevėžyje vykusiame regioniniame ture, savo amžiaus dalyvių grupėje (15-19 metų), mūsų gimnazijos abiturientė Kornelija Maziliauskaitė tapo II vietos laureatė (mokytoja A. Mackevičienė). Sveikiname Koreneliją ir jos mokytoją!

Norime pasidžiaugti  puikiais Anglų ir Lietuvių Kalbų Kengūros konkurse dalyvavusių mokinių rezultatais ir padėkoti visiems mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams.