Pranešimai

Vasaros stovykla Karklėje

Stovyklautojai susipažino su Pajūrio krašto tradicijomis, papročiais, amatais, šventėmis, žaidybiniu, šokamuoju, dainuojamuoju folkloru. Mokėsi dainuoti sutartines, liaudies dainas, šoko tradicinius liaudies šokius, grojo tradiciniais muzikos instrumentais. Stovykloje vyko sporto užsiėmimai (krepšinis, badmintonas, stalo tenisas, paplūdimio tinklinis, rytmetinė mankšta- bėgimas prie jūros), užsiėmimai „Tautiniai raštai, juostų pynimas“, ,,Akmenų dekoravimas“, „Vykim virvę kanapinę“, „Floristinės kompozicijos“. Stovyklos dalyviai puikiai praleido laiką: aktyviai poilsiavo prie jūros, maudėsi, aplankė Olando kepurę Pajūrio regioniniame parke, organizavo naktinius žygius, orientacines varžybas Karklės regioniniame parke.

Smagu prisiminti vasaros įspūdžius.

J. Lembertienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


„eTwinning” programa – tai galimybė visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti ir įgyvendinti bendrus projektus, tobulėti ir bendradarbiauti virtualioje, saugioje erdvėje. Dalyvavimas tokiuose projektuose praturtina mokinių mokymąsi ir motyvaciją bei užtikrina mokytojams galimybę siekti kokybiško profesinio tobulėjimo naudojant informacines ir komunikacines technologijas (IKT) pedagoginiais ir bendradarbiavimo tikslais.
Josvainių gimnazijos 2019-2020 mokslo metų ugdymo plano pakeitimas:

Panevėžyje vykusiame regioniniame ture, savo amžiaus dalyvių grupėje (15-19 metų), mūsų gimnazijos abiturientė Kornelija Maziliauskaitė tapo II vietos laureatė (mokytoja A. Mackevičienė). Sveikiname Koreneliją ir jos mokytoją!