Po „Knygų miestelį“ keliauja pirmokai

Šiemet nauji mokslo metai pradedami su apribojimais skirtais mažinti koronaviruso plitimo riziką, tad kviečiu susipažinti su lankymosi bibliotekoje grafiku.

Rugpjūčio 9-13 dienomis Josvainių gimnazijos mokiniai stovyklavo Karklėje. Stovykla buvo finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės, pagal vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programą „Karklė 2020“.

„eTwinning” programa – tai galimybė visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti ir įgyvendinti bendrus projektus, tobulėti ir bendradarbiauti virtualioje, saugioje erdvėje. Dalyvavimas tokiuose projektuose praturtina mokinių mokymąsi ir motyvaciją bei užtikrina mokytojams galimybę siekti kokybiško profesinio tobulėjimo naudojant informacines ir komunikacines technologijas (IKT) pedagoginiais ir bendradarbiavimo tikslais.