Smalsiems mokiniams – įdomios knygos

Europos kalbų dienos paminėjimas šįmet gimnazijoje buvo kitoks nei anksčiau – aktyvias veiklas pakeitė rami, bet gilesnė pažintis su kalbomis.

Gimnazijos bibliotekoje vyko renginys,,Keliaujame po Knygų miestelį", skirtas pirmos klasės mokiniams. Bibliotekininkė mažuosius skaitytojus supažindino su biblioteka, papasakojo kuo ji skiriasi nuo knygyno ir ką galima veikti bibliotekoje, supažindino su elgesio bibliotekos taisyklėmis, kaip elgtis su knygelėmis, trumpai pristatė knygų kūrėjus. Mokinukai įdėmiai išklausė knygelės prašymą ir pasirinko įdomių knygelių.

Šiemet nauji mokslo metai pradedami su apribojimais skirtais mažinti koronaviruso plitimo riziką, tad kviečiu susipažinti su lankymosi bibliotekoje grafiku.