Pranešimai

eTwinning projekto įvertinimas Europiniame lygmenyje

Projektas bus eksponuojamas ir specialiame Europos portalo puslapyje adresuwww.etwinning.net.

Tarptautinį projektą vykdė anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė. Ji dėkoja ir dabartinės 8 klasės mokiniams, aktyviai dalyvavusiems minėtame projekte.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Ši diena - puiki galimybė pamąstyti apie sveikesnę mitybą, sveikatai palankesnį maisto pasirinkimą ir apie maisto švaistymą.

Rugsėjo 30 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Verkių rūmuose Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai. Iškilioje ceremonijoje apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai, vykdę programos „eTwinning“ projektus 2019-2020 mokslo metais. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Sniežana Slavinskienė. Pedagogė tarptautinius eTwinning projektus vykdo jau penkerius metus, kurie yra pelnę Nacionalinius ir Europos Kokybės ženklelius. 

Šis rugsėjis gausus ne tik grybų derliumi miškuose, bet ir naujų knygų „derliumi“ gimnazijos bibliotekoje. Tad susipažinti su knygų naujienomis į biblioteką pakviesti antros klasės mokiniai nenuobodžiavo: klausėsi, vartė, domėjosi ir ... galų gale išsirinko sau įdomiausią, patraukliausią, tinkamiausią knygą.