Nacionaliniai eTwinning apdovanojimai ‘20

Šiais metais projektas “Treasure of wisdom# EDLComp19” buvo puikiai įvertintas ir taip pat pelnė Nacionalinį Kokybės Ženklelį.

Šis rugsėjis gausus ne tik grybų derliumi miškuose, bet ir naujų knygų „derliumi“ gimnazijos bibliotekoje. Tad susipažinti su knygų naujienomis į biblioteką pakviesti antros klasės mokiniai nenuobodžiavo: klausėsi, vartė, domėjosi ir ... galų gale išsirinko sau įdomiausią, patraukliausią, tinkamiausią knygą.

Europos kalbų dienos paminėjimas šįmet gimnazijoje buvo kitoks nei anksčiau – aktyvias veiklas pakeitė rami, bet gilesnė pažintis su kalbomis.

Gimnazijos bibliotekoje vyko renginys,,Keliaujame po Knygų miestelį", skirtas pirmos klasės mokiniams. Bibliotekininkė mažuosius skaitytojus supažindino su biblioteka, papasakojo kuo ji skiriasi nuo knygyno ir ką galima veikti bibliotekoje, supažindino su elgesio bibliotekos taisyklėmis, kaip elgtis su knygelėmis, trumpai pristatė knygų kūrėjus. Mokinukai įdėmiai išklausė knygelės prašymą ir pasirinko įdomių knygelių.