Pranešimai

Spalio 16-oji - Pasaulinė maisto diena

Spalio 16-oji - Pasaulinė maisto diena, minima nuo 1979 metų. Pasaulinę maisto dieną mininčios šalys išsikėlė tikslus – atkreipti visuomenės dėmesį į sveiką mitybą, informuoti apie pasaulio maisto problemą ir stiprinti žmonių solidarumą kovojant su badu, prasta mityba bei skurdu. Pasaulinę maisto dieną paminėjome ir mūsų gimnazijoje. Visą savaitę per technologijų mitybos pamokas mokiniai buvo supažindinami su Pasaulinės maisto dienos minėjimo svarba, mokiniai gamino sveikatai palankius patiekalus ir juos ragavo. Penktadienį mokyklos valgykloje penktokai parengė informacinį kampelį, skirtą šiai dienai, vaišino mokinius obuoliais. Aštuntos klasės mokiniai gamino sveikus saldumynus be cukraus. Saldainiams pagaminti naudojo džiovintus vaisius, riešutus, kakavą, medų, kokoso drožles. Aštuntokės Austėja, Karolina ir Almantė paruošė sveikus užkandžius, kuriais buvo pavaišinti pailgintos dienos grupę lankantys pradinukai. Nuoširdus ačiū mergaitėms už pagalbą. Labai džiaugiamės, kad šiais mokslo metais, įgyvendindami projektą ,,Sveikesnės mitybos link“, galime ne tik kalbėti apie sveiką mitybą, bet ir patys gaminti sveikus patiekalus.

Technologijų mokytoja Virginija Šilkaitienė

{
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Rugsėjo 30 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Verkių rūmuose Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai. Iškilioje ceremonijoje apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai, vykdę programos „eTwinning“ projektus 2019-2020 mokslo metais. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Sniežana Slavinskienė. Pedagogė tarptautinius eTwinning projektus vykdo jau penkerius metus, kurie yra pelnę Nacionalinius ir Europos Kokybės ženklelius. 

Šis rugsėjis gausus ne tik grybų derliumi miškuose, bet ir naujų knygų „derliumi“ gimnazijos bibliotekoje. Tad susipažinti su knygų naujienomis į biblioteką pakviesti antros klasės mokiniai nenuobodžiavo: klausėsi, vartė, domėjosi ir ... galų gale išsirinko sau įdomiausią, patraukliausią, tinkamiausią knygą.


Europos kalbų dienos paminėjimas šįmet gimnazijoje buvo kitoks nei anksčiau – aktyvias veiklas pakeitė rami, bet gilesnė pažintis su kalbomis.