Renginiai

Kalėdinės šventės jau praėjo, bet įspūdžiai liko!

Visą gruodžio mėnesį gimnazijoje vyravo šventinis šurmulys: mokiniai ruošėsi Kalėdiniam pasakų konkursui ,,Seku seku pasaką“, puošė klases ir visą gimnaziją. Savo kūrybinius gebėjimus, artistiškumą, išradingumą mokiniai atskleidė Karnavalo metu, kuriame buvo inscenizuojamos įvairios pasakos. Visos klasių bendruomenės buvo paskatintos padėkomis ir saldžiomis dovanomis. Vertinimo komisija  įvertino 5-7 ir 8-4G klasių pasirodymus ir už įdomiausią vaidinimą apdovanojo penktokus ir trečios gimnazinės klasės mokinius.
Renginio metu buvo padėkota  už išradingiausiai papuoštus kabinetus. 6A klasės kabinete nuotaikingai ,,pasipuošė“  net paukščių iškamšos, o žmogaus griaučių muliažai  tapo ,,Kalėdiniais seneliais“. Puošybos meno galėjome pasimokyti ir iš 1G klasės mokinių papuošto kabineto. Šios dvi klasės už išradingiausiai papuoštus kabinetus apdovanotos prizais ir padėkomis.
Dėkojame Mokinių tarybai, visų gimnazijos klasių bendruomenėms, jų klasių vadovams  už gebėjimą kurti grožį, gerą nuotaiką, bendradarbiavimą, o  mokytojoms Virginijai Šilkaitienei ir Albinai Mackevičienei už sėkmingą Kalėdinio gimnazijos puošimo projekto parengimą ir  įgyvendinimą bei gražiausiai papuošto pastato  kaimiškosiose seniūnijose nominacijos laimėjimą.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2013 m. gruodžio 20 d. socialinė pedagogė Jolanta Kaselienė ir pradinių klasių mokytoja Rūta Šlikienė kartu su  1-6 klasių moksleiviams vykdė kalėdinę akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“.