Renginiai

Saugesnio interneto dienos gimnazijos bibliotekoje

Asociacija „Langas į ateitį“ pakvietė bibliotekas prisijungti prie naujos lietuviškos iniciatyvos „Saugesnio interneto savaitė“, kurios tikslas - padėti savo bendruomenei jaustis saugiau internetinėje erdvėje.

Į šį kvietimą atsiliepė mūsų gimnazijos biblioteka ir pakvietė 4-6 klasių mokinius sudalyvauti šiai iniciatyvai skirtuose renginiuose. Moksleiviai susipažino su garbingo elgesio internete kodeksu, aptarė saugų būvimą internetinėje erdvėje, analizavo konkrečias situacijas, žiūrėjo vaizdo įrašus. Jų buvo paprašyta pasidalinti ir savo patirtimi, įspūdžiais dirbant, naršant ir bendraujant internete, pasidalinti patarimais su bendraamžiais....

Moksleiviai, apžiūrėję renginiui skirtą parodą, sudarė naudojimosi kompiuteriu taisykles ir pažadėjo jas taikyti savo šeimose, o tuo pačiu atsakingai, tolerantiškai elgtis internetinėje erdvėje.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Skelbtų Kalėdinių konkursų laimėtojams  įteikti apdovanojimai, o visa gimnazija džiaugiasi Kėdainių rajono savivaldybės suteikta gražiausiai papuošto pastato  kaimiškosiose seniūnijose nominacija

2013 m. gruodžio 20 d. socialinė pedagogė Jolanta Kaselienė ir pradinių klasių mokytoja Rūta Šlikienė kartu su  1-6 klasių moksleiviams vykdė kalėdinę akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“.