Renginiai

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Buvo net Kanapinis su Lašininiu. Vaikai domėjosi šventės reikšme, tradicijomis, papročiais. Sutartu laiku garsiai triukšmaudama visa persirengėlių procesija su More priešakyje žygiavo į gimnazijos kiemelį, kuriame vyko šventės linksmybės. Čia pradinukų jau laukė įvairiomis kaukėmis pasipuošę Josvainių kultūros centro darbuotojai. Jie vaikams paruošė įvairių staigmenų ir linksmų rungčių. Su dideliu triukšmu šventės dalyviai vijo „žiemą iš kiemo“, žaidė linksmus ratelius, persirengę personažai rėžė savo kalbas, šlakstėsi vandeniu.  O kai prasidėjo Lašininio ir Kanapinio dvikovos rungtynės, linksmybėms nebuvo galo...Laimėjo, aišku, Kanapinis, iškovojęs pergalę ir paskelbęs žiemos pabaigą ir pavasario pradžią. Visi linksmai sudegino Morę, palinkėjo vieni kitiems giedro pavasario ir gerų metų.
Po šventės visi sugužėjo į gimnazijos aktų salę, kurioje vyko spalvinga Kaziuko mugė. Pasitelkus derybos meną, čia buvo galima nebrangiai nusipirkti įvairiausių gėrybių: vafliukų, grybukų, sausainių, keptos duonos, įdomių papuošalų. Mugės dalyviai pastebėjo, jog populiariausia prekė šiais metais buvo keksiukai. Suaugę pirkėjai palankiai įvertino ir noriai įsigijo šių metų naujieną - rinkinį „Lašininio džiaugsmas“, sudarytą iš lašinių, dešros, duonos ir raugintų agurkų gabaliukų. Po mugės visi buvo patenkinti: vieni – pardavę, kiti – nusipirkę.   
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Vasario 10-14 dienomis  gimnazijos  bibliotekoje 4 - 6 klasių mokiniai dalyvavo „Saugesnio interneto“ renginiuose.

Skelbtų Kalėdinių konkursų laimėtojams  įteikti apdovanojimai, o visa gimnazija džiaugiasi Kėdainių rajono savivaldybės suteikta gražiausiai papuošto pastato  kaimiškosiose seniūnijose nominacija

2013 m. gruodžio 20 d. socialinė pedagogė Jolanta Kaselienė ir pradinių klasių mokytoja Rūta Šlikienė kartu su  1-6 klasių moksleiviams vykdė kalėdinę akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“.