Renginiai

Mažasis jubiliejus šachmatų karalių rinkimuose

Visi su nekantrumu laukė, kada prasidės jubiliejinė – penktoji  rajoninė  šachmatų karalių  rinkimų šventė. Šventės tikslas – populiarinti šachmatų žaidimą, skatinti mokinius naudingai praleisti laisvalaikį. Šaškėmis žaisti moka beveik visi, o šachmatais – tik nedaugelis. Šachmatai – tai intelektualus žaidimas, lavinantis mąstymą, atmintį, logiką, mokantis susikaupti.Tie, kurie žaidžia šachmatais, žino, jog tai pakankamai sudėtingas užsiėmimas.
Šventė prasidėjo šachmatų turnyru, kuriame atskirose amžiaus grupėse rungėsi net 23 pradinukai iš 6 rajono ugdymo įstaigų: Josvainių gimnazijos, Kėdainių  mokyklų-darželių „Vaikystė“, „Puriena“, „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos, Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“, Pelėdnagių mokyklos-darželio „Dobiliukas“.
Oficialioji šventės dalis prasidėjo Josvainių gimnazijos direktoriaus Ramūno Zigmantavičiaus sveikinimu.
Dalyviai turėjo galimybę stebėti skaidres su praėjusių ketverių metų švenčių akimirkomis. Taip pat pradinukai ekrane išvydo ir garsius žmones, mėgstančius žaisti šachmatais. Visus nustebino ir sužavėjo šachmatų figūrų įvairovė, šventės organizatorių nufotografuota Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Buvo net jubiliejinis „šachmatinis“ tortas, tiesa, taip pat ekrane.
Renginį savo pasirodymu papuošė  Josvainių gimnazijos jaunučių choras ir kolektyvas „Auštaras“, vadovaujami mokytojos Aušros Giedrienės.
Turnyro dalyviams  buvo įteiktos padėkos, o nugalėtojams  - diplomai ir karūnos. Sėkmingiausias šis turnyras buvo mokyklos-darželio „Vaikystė“ pradinukams, laimėjusiems net 5 karūnas. Viena karūna atiteko „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos mokinei. Mūsų gimnazijos pradinukams  pavyko iškovoti dvi karūnas. Džiaugiamės ir sveikiname antrokus Gabiją Matusevičiūtę ir Domantą Savaikaitį.
Šventės dalyviai džiaugėsi galimybe susitikti su bendraminčiais, išbandyti save, susirasti naujų draugų. O mes lauksime svečių ir kitais mokslo metais.
Dėkojame mūsų gimnazijos aštuntokams Tadui Paulikui ir Širakui Oganisian, kurie jau ketvirtą kartą „teisėjauja“ šachmatų turnyre.
Dėkojame mokytojai Aušrai Giedrienei už muzikinę šventės dalį.
Šių turnyrų nebūtų ir be „šachmatų karalienės“ – mokytojos Benos Donauskienės, kuri šio sudėtingo žaidimo išmokė didelį būrį mūsų gimnazijos pradinukų.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Jau tradicine tapo Teatro diena, kurios metu mūsų gimnazijos pradinukai vyko į Kėdainių Laisvalaikio centrą.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas subūrė gimnazijos mokinius ir mokytojus džiaugsmingai akimirkai.
Nuo pat kovo ketvirtosios ryto pradinėse klasėse šurmuliavo Užgavėnių persirengėliai: raganaitės, velniukai, giltinė, žydukai, vengrai, čigonės.