Piligriminis žygis

Žygio metu, bendraudami, keliaudami pėsčiomis, plaukdami baidarėmis, apmąstydami Kryžiaus kelio stotis, melsdamiesi Rožinį,  klausydami liudijimų, dalyvaudami šv. Mišiose, švęsdami Sekminių vigiliją, kiekvienas galėjom pasitikrinti -  kaip  aš kuriu savo mažąją Bažnyčią. Koks mano vidinis pasaulis? Koks mano santykis su savimi, artimu, patiriant džiaugsmus ar sunkumus?
            Iš žygio į savo aplinką parsivežėm ne tik gerą nuotaiką, neišdildomas patirtis, bet žygio metu aptartą popiežiaus Jono Pauliaus II mintį, jog  „Šventumas – tai kasdienių pareigų vykdymas kas dieną vis geriau‘‘, kuri tarsi kompasas gali pasitarnauti kuriant tarpusavio bendrystę.
                                                                                                                          Tikybos mokytoja Vilija Racevičienė

Gegužės 30 dieną gimnazijos aktų salėje vyko Pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė.
Gegužės 7 d. Josvainių gimnazijos aktų salėje vyko šventė, skirta laisvalaikio pomėgiui - kolekcionavimui.
Gegužės 2-ą dieną gimnazijos aktų salėje įvyko tradicinis pradinių klasių mokinių organizuotas koncertas, skirtas Motinos dienai.  Tai vienas prasmingiausių ir jautriausių koncertų.