Renginiai

Piligriminis žygis

            Žygio metu, bendraudami, keliaudami pėsčiomis, plaukdami baidarėmis, apmąstydami Kryžiaus kelio stotis, melsdamiesi Rožinį,  klausydami liudijimų, dalyvaudami šv. Mišiose, švęsdami Sekminių vigiliją, kiekvienas galėjom pasitikrinti -  kaip  aš kuriu savo mažąją Bažnyčią. Koks mano vidinis pasaulis? Koks mano santykis su savimi, artimu, patiriant džiaugsmus ar sunkumus?
            Iš žygio į savo aplinką parsivežėm ne tik gerą nuotaiką, neišdildomas patirtis, bet žygio metu aptartą popiežiaus Jono Pauliaus II mintį, jog  „Šventumas – tai kasdienių pareigų vykdymas kas dieną vis geriau‘‘, kuri tarsi kompasas gali pasitarnauti kuriant tarpusavio bendrystę.
                                                                                                                          Tikybos mokytoja Vilija Racevičienė

 

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gegužės 30 dieną gimnazijos aktų salėje vyko Pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė.
Gegužės 7 d. Josvainių gimnazijos aktų salėje vyko šventė, skirta laisvalaikio pomėgiui - kolekcionavimui.
Gegužės 2-ą dieną gimnazijos aktų salėje įvyko tradicinis pradinių klasių mokinių organizuotas koncertas, skirtas Motinos dienai.  Tai vienas prasmingiausių ir jautriausių koncertų.