Renginiai

Į žinių šalį atvedė Rugsėjo 1-oji

Abiturientų, kuriems šis vaikiškas rugsėjis paskutinis, drąsinami, naują, nepažintą, bet labai viliojantį kelią link stebuklingos žinių šalies pradėjo pirmokėliai. Jų rankose nuskambėjęs pirmasis skambutis visiems šventės dalyviams pranešė apie pirmųjų pamokų pradžią. Svečių sveikinimai ir palinkėjimai kuo plačiau atverti išminties skrynias ir susižerti visus mokslo lobius džiaugsmingai nusiteikusius mokinius palydėjo į klases, kuriose savo žinias ir sėkmes šiais mokslo metais mokiniai žymės iš popieriaus išlankstyta gervele. Yra tikima, kad išlanksčius tūkstantį gervių išsipildo didžiausios svajonės.

Su Rugsėjo 1-ąja, mielieji! Tegul pildosi Jūsų troškimai...

Grįžti į ankstenį



Kitos naujienos


Birželio 6-8 d. gimnazijos 8 kl.mokiniai dalyvavo Sekminių piligriminiame žygyje, kurį organizavo Kauno arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų centras kartu su arkivyskupijos Jaunimo centru. Žygio tikslas – Sekminių, Bažnyčios gimimo paminėjimas.   

Gegužės 30 dieną gimnazijos aktų salėje vyko Pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė.
Gegužės 7 d. Josvainių gimnazijos aktų salėje vyko šventė, skirta laisvalaikio pomėgiui - kolekcionavimui.