Renginiai

Sveiki atvykę į Knygų miestelį

Mokinukai susipažino su Knygų miesteliu, jo gatvėmis, aikštėmis, gyventojais. Pirmokėliai dar tik atrado vaikiškų knygų gatvę ir jos gyventojus – pasakojimus, pasakas, eilėraščius, sužinojo, kaip reikia susirasti knygą, išklausė ir aptarė knygelės prašymą. Antrokai, trečiokai, klaidžiojo knygų gatvėmis, susipažino su knygos vieta lentynoje, aptarė knygos elementus, susipažino su naujomis knygomis. Tuo tarpu ketvirtokai, jau ne kartą lankėsi bibliotekoje ir jiems jau daug kas žinoma, tad mokinukai, susiskirstę grupėmis, mokėsi enciklopedijose ieškoti reikalingos informacijos, vieni kitiems padėjo. Po to papasakojo, kaip jiems sekėsi ieškoti, kas buvo sudėtingiausia, kas sekėsi lengviau. Atsisveikinant visi moksleiviai gavo dovanų spalvingus skirtukus su saugus elgesio taisyklėmis, o ketvirtokai dar pažadėjo atnešti į biblioteką trumpai aprašytą ir gražiai apipavidalintą atsiliepimą apie patikusią knygą. 

                                                                                                                                                                                                Bibliotekininkė

 

Grįžti į ankstenį

Komentarai

    Komentarų nėra

Rašyti komentarą
Kitos naujienos


       Lapkričio 11 dieną,  kaip ir kiekvienais metais, penktų -  septintų klasių  mokiniai susirinko  į procesiją su  pasidarytais įvairiaspalviais žibintais.
Mokinių tarybos iniciatyva spalio 24 dieną Josvainių gimnazijoje įvyko renginys "Helloween 2K14" . 

,,Ruduo išbarstė visą auksą“. Taip šiemet vadinosi mokytojų Ingridos ir Marijos organizuota tradicinė nepamokinė diena ir šventė pradinių klasių mokiniams.