Renginiai

Kalėdinis pradinukų rytmetis

Pas mokinukus  į kalėdinį rytmetį atskubėjo laimę nešantis kaminkrėtys, rožinis paršelis ir, žinoma, Kalėdų Senelis. Visi kartu žaidė žaidimus, darė mankštą ir “prišaukė” sniego . Vaikai tikėjosi dovanėlių iš Kalėdų Senelio, bet ir patys buvo paruošę jam dovaną: kiekviena klasė Seneliui padovanojo po gražų koncertinį  šokį, dainelę, inscenizaciją.
Smagu buvo vaikučiams, jų švente atėjusiems pasidžiaugti tėčiams ir mamytėms.
 
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Poezijos vasarėlė 2017 prasidėjo tradicine šventės dalyvių eisena iš gimnazijos kiemelio pro miestelio centrą ir iki gimnazijos kiemelio. Gimnazijos direktorius nešė vasarėlės paukštį, mokiniai – paukštelius. 
Antradienį gimnazijos aktų salėje vyko ketvirtokų pradinių klasių baigimo pažymėjimų išdavimo šventė. Salėje smagiai šurmuliavo išdidūs, pasipuošę, pasitempę ketvirtokai ir mylinčiais žvilgsniais juos lydintys tėveliai ir artimieji. 

Gegužės 26 d. Josvainių gimnazijos 6, 7, 1aG ir 1bG klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti edukacinėje programoje prieš žalingus įpročius.

Dalyvavome puikioje diskusijoje apie įvairias dažniausiai kamuojančias priklausomybių formas, kurioms negalime leisti pakeisti gyvenimo, bei buvo vedama interaktyvi edukacinė programa prieš rūkymą, alkoholį, narkotikų poveikį organizmui ir įtaką gyvenimui.