Renginiai

Karnavalas 2017'

Karnavalą pradėjo 1G klasė. Šios klasės vaidinimas buvo parengtas pagal rusų serialą „Nasha Russia“. Jiems puikiai pavyko perteikti šio serialo ypatumus – atpažįstami kai kurie charakteringi personažai (Zhorik Vartanov ir Rudik) bei sukurta keista, pakvaišusi atmosfera. Tuo pačiu vystoma neaiški kriminalinė istorija su miglota atomazga...

2 aG kūrė socialiai atsakingą serialą „Mamos...“ . Naujame seriale prisiliesta prie opios emigracijos temos. Nagrinėjamos šeimos narių tarpusavio bendravimo problemos: susvetimėjimas, sumaterialėjimas bei negebėjimas bendrauti. O lyriniai nukrypimai dar labiau padėjo suprasti žmogiškųjų vertybių stoka kasdieniame mūsų gyvenime.

2 bG mokiniai ruošiasi sukurti genialų serialą, bet paskutinę sekundę netenka finansavimo. Kūrybinė grupė ieško išeities iš beviltiškos situacijos. Pasirodo, jeigu labai nori, jeigu iš tikrųjų tiki, gali žvaigžde padaryti valytoją Olgą ir elektriką Vadimą... Nelaimėje visada padeda giminės! O jeigu moki įkalbinėti...

3 G klasė sukūrė „standartinę“ mizansceną pagal amerikiečių serialą „Apsukrios kambarinės“. Prašmatniai gyvenantys namų šeimininkai (turi net keturias kambarines) pasigenda vėrinio ir jeigu ne ryžtingi apsaugos darbuotojų veiksmai, jie būtų netekę prabangaus vėrinio. Apsivogusiai kambarinei (blondinei, bet ne Monikai) galėjo blogai baigtis, bet šeimininkai buvo atlaidūs, juk Kalėdos!

4 G klasės mokiniai šį kartą interpretavo lietuvišką serialą „Moterys meluoja geriau“. Sunku patikėti, kad tokie solidūs gimnazistai galėjo atlikti tikrai ne pačius prasmingiausius vaidmenis. Tačiau reikia pripažinti, kad nė akimirkai netenka abejoti aktorių nuoširdumu, o kartais netgi jų artistiniais sugebėjimais. Pažymėtinas profesionalus filmuko režisieriaus, operatoriaus, montuotojo bei garso takelio autoriaus darbas.

Kalėdinis karnavalas mūsų gimnazijoje yra savotiškas rodiklis, nusakantis mūsų būseną 2017 m. pabaigoje. O kokie mes būsime 2018 m.? Sulaukime kito karnavalo!

Linksmų ir jaukių švenčių! Kūrybingų ir laimingų Naujųjų metų!

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Paradinukai gruodžio 21 dieną sulaukė svečių.
Poezijos vasarėlė 2017 prasidėjo tradicine šventės dalyvių eisena iš gimnazijos kiemelio pro miestelio centrą ir iki gimnazijos kiemelio. Gimnazijos direktorius nešė vasarėlės paukštį, mokiniai – paukštelius. 
Antradienį gimnazijos aktų salėje vyko ketvirtokų pradinių klasių baigimo pažymėjimų išdavimo šventė. Salėje smagiai šurmuliavo išdidūs, pasipuošę, pasitempę ketvirtokai ir mylinčiais žvilgsniais juos lydintys tėveliai ir artimieji.