Renginiai

Rajoninė popietė "Mano sėkmės istorija"

  Savo sėkmėmis dalinosi Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ”Aušros” ir Juozo Paukštelio progimnazijų, Krakių Mikalojaus Katkaus ir Josvainių gimnazijų, bei Kėdainių specialiosios mokyklos įvairių gebėjimų mokiniai.
  Viešai kalbėdami jie sėkmingai prisistatė kaip rezultatyvūs sportininkai, gabūs muzikantai, šokėjai, dailininkai. Mokiniams sekasi dainuoti, groti, sportuoti, piešti, vaidinti, gaminti skanėstus, meistrauti ir, be abejo, tobulinti savo gebėjimus moksle. Tai drąsūs ir aktyvūs įvairių renginių dalyviai.  Pranešėjus vertino ir nominacijas skyrė autoritetinga komisija. Mėgstamiausią istoriją išsirinko ir patys moksleiviai. Josvainių gimnazijai atstovavo šeštokai Miglė Unikaitė, Edvinas Lukošius, Deividas Marcinkevičius ir Airidas Januškevičius. 
                                                                                     
 Specialioji pedagogė Jūratė Amalevičienė
 
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gruodžio 22 d. Josvainių gimnazijoje įvyko šventinis karnavalas tema „Serialai“. Karnavale dalyvavusios gimnazinės klasės pateikė savo kai kurių serialų versijas arba kūrė savo serialus. 

Paradinukai gruodžio 21 dieną sulaukė svečių.
Poezijos vasarėlė 2017 prasidėjo tradicine šventės dalyvių eisena iš gimnazijos kiemelio pro miestelio centrą ir iki gimnazijos kiemelio. Gimnazijos direktorius nešė vasarėlės paukštį, mokiniai – paukštelius.