Renginiai

Pradinukų kalėdinė pasaka

Vaikučiai kartu su šeimos nariais  pasinėrė į kūrybos ir fantazijos pasaulį. Iš įvairių buitinių atliekų, gamtinių medžiagų ir net maisto produktų jie pagamino nuostabius kalėdinius angelus ir surengė jų parodėlę.

Gruodžio 21 dieną į Josvainius atvyko „Drakoniuko“ teatras su Kalėdų Seneliu. Šventiškai pasipuošę mokinukai su šmaikščiąja Raganaite ir klounu Širduku pateko į „Kalėdinę pasaką“. Visi kartu leidosi į stebuklingus nuotykius, žaidė, šoko ir dainavo. O Kalėdų Senelis su džiaugsmu stebėjo nuotaikingus pradinukų pasirodymus. Už linksmas daineles ir išradingus šokius visi gavo saldžias dovanėles.
Tegul šios Kalėdos visiems būna ypatingos! Jaukių, šviesių ir kvapnių švenčių!
 
 
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gegužės 8 dieną pradinukai nuoširdžiai pasveikino mamytes ir močiutes.
Gruodžio  11d.  Josvainių gimnazijoje vyko rajoninė popietė “Mano sėkmės istorija”.

Gruodžio 22 d. Josvainių gimnazijoje įvyko šventinis karnavalas tema „Serialai“. Karnavale dalyvavusios gimnazinės klasės pateikė savo kai kurių serialų versijas arba kūrė savo serialus.