Neformalusis švietimas

INFORMACIJA
Apie tikslinį neformaliojo vaikų švietimo finansavimą

Europos Sąjungos fondų lėšomis Kėdainių rajono savivaldybėje finansuojama dalis neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų: 2018 m. spalio 1–gruodžio 31 d. NVŠ teikėjai toliau tęs veiklą pagal 41 programą ir startuos dar 3 naujos programos. Dalyvauti gali bendrojo ugdymo mokyklų  1–12 klasių mokiniai. Vienam vaikui ugdyti pagal NVŠ programą mūsų savivaldybėje šiais metais skirta  16 eurų per mėnesį. Finansuojama tik viena vaiko pasirinkta programa. Didžioji dalis programų veikia nuo 2018 m. sausio 1 d., dalyvių skaičių apibrėžia sutartys tarp savivaldybės administracijos ir teikėjų, todėl, deja, ne visi norintys vaikai gali patekti.

Informacija svetainėje: kedainiai.lt / Veiklos sritys / Švietimas / Veikla / NVŠ tikslinis finansavimas; apie NVŠ programas žr. du įsakymus:

1. Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų papildomas 2018 m. sąrašas,
  2. Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų 2018 metams sąrašas (pagal kryptis).

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrių (709 kabinetas, tel. 69 564, el. p. rytas.tamasauskas@kedainiai.lt).