Renginiai

Gegužės 28d. Kėdainių miesto parke nuskambėjo rajono moksleivių dainų ir šokių šventė ,,Aš myliu Lietuvą". Šventėje dalyvavo 50 kolektyvų, kuriuose šoko ir dainavo per devynis šimtus jaunųjų meno mėgėjų.

Prieš keletą metų Josvainių gimnazijoje vyko projektas AKIM, kurio metu gimnaziją aplankė ir čia pamokas vedė septyni iškilūs Lietuvos menininkai, jų tarpe buvo ir dokumentinio kino metras A. Stonys. Dar kartą apsilankyti mūsų gimnazijoje ir pademonstruoti naujausią savo filmą ,,Avinėlio vartai“ režisierių paskatino šilti prisiminimai apie susitikimą su mūsų gimnazijos mokiniais ir mokytojais.

Ugdydama drąsos, meilės, pasiaukojimo ir pagarbos tėvynei jausmus, Josvainių gimnazijos bendruomenė bandė įprasminti Lietuvos Nepriklausomybės 25-erių metų istorinį kelią.

Penktadienį įvyko televizijos žvaigždių Šimtadienio šventė, kurioje savo talentais pasidalino tiek abiturientai, tiek  3 G klasės mokiniai.

Užkulisių stresas, gaivališkos emocijos ir kiti nutikimai užfiksuoti čia (spauskite "plačiau")

Paroda "Mes. Moterys" kalba apie moters kūniško grožio sureikšminimą šiandieninėje visuomenėje, ignoruojant tikrąją jos asmenybę ir unikalią istoriją. Projekto autorės - televizijos laidų vedėja ir rašytoja Beata Tiškevič-Hasanova bei fotografė Neringa Rekašiūtė teigia, kad jos kalba kiekvienai moteriai, kuri galvoja, kad ji negraži, kuri kovoja su vidiniais skauduliais. Pagrindinis tikslas, kodėl dvylika atrinktų moterų fotografavosi apsinuoginusios, buvo noras padėti joms būti taikoje su savo kūnu, keičiant moters grožio suvokimą.
Gruodžio 3 d. Josvainių gimnazijos 3G klasės vienai mokinių grupei vyko neįprasta literatūros (mokytoja L. Juškauskaitė) ir istorijos (mokytojas V. Grišinas) pamoka, skirta Kristijono Donelaičio jubiliejui ,,Jau saulelė...“.