Renginiai

Josvainių talentai

Tradiciniame Josvainių kultūros centro organizuotame jaunųjų talentų konkurse GALIM  2013 , kuris vyko spalio 25d., savo  kūrybinius gebėjimus  drąsiausi  ir kūrybingiausi gimnazijos mokiniai atskleidė  trijose atlikėjų grupėse: vokalinės-instrumentinės muzikos atlikėjų, solistų ir šokio. Buvo puiki proga atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, pomėgį muzikai ir šokiui.


Konkurso vertinimo komisija, kurią sudarė Josvainių kultūros centro direktorė Žydrė Špečkauskienė, Josvainių gimnazijos pavaduotoja Skaidrūnė Vyšniauskienė ir gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius, įvertinusi jaunųjų talentų pasirodymus,  į II-ąjį konkurso etapą rajone siunčia vokalinės- instrumentinės grupės atlikėjus Emiliją Adomaitytę ir Deividą Lekavičių, solistę Donatą Grigaitytę ir šokėjas – Gintarę Bubliauskaitę, Aistę Medzevičiūtę, Eveliną Pauliukevičiūtę ir Donatą Grigaitytę.   Visi dalyviai buvo paskatinti saldžiomis dovanėlėmis. Nugalėtojams linkime sėkmės II-me  etape, kuris vyks gruodžio mėnesį Kėdainių kultūros centre, kitiems renginio dalyviams - naujų kūrybinių ieškojimų ir atradimų!

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Iš Krokuvoje 3 dienas vykusio muzikos festivalio grįžo tautinės muzikos kolektyvas ,,Auštaras“. Festivalyje dalyvavo chorai iš Švedijos, Islandijos, Čekijos, Bulgarijos, Rumunijos, Šveicarijos, iš viso 11 kolektyvų. Auštariečiai buvo jauniausi, gal todėl susilaukė ir daugiausia dėmesio.
Keletas nuotrakų iš archyvo
Keletas nuotrakų iš archyvo