Renginiai

Rudenėlis barsto auksą...

Gražiu rudeniu pasidžiaugti spalio 24 dieną mūsų gimnazijos pradinukai susirinko į smagią Rudenėlio šventę. Mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose linksmose rungtyse. Vyko ir linksmi rateliai, nuo kėdžių pakėlę visus šventės dalyvius. Tradiciškai buvo suorganizuota darbelių iš rudens gėrybių paroda, kuri vėl nustebino mokinių ir jų tėvelių fantazija ir kūrybiškumu.

Grįžti į ankstenį



Kiti renginiai


Tradiciniame Josvainių kultūros centro organizuotame jaunųjų talentų konkurse GALIM  2013 , kuris vyko spalio 25d., savo  kūrybinius gebėjimus  drąsiausi  ir kūrybingiausi gimnazijos mokiniai atskleidė  trijose atlikėjų grupėse: vokalinės-instrumentinės muzikos atlikėjų, solistų ir šokio. Buvo puiki proga atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, pomėgį muzikai ir šokiui.

Iš Krokuvoje 3 dienas vykusio muzikos festivalio grįžo tautinės muzikos kolektyvas ,,Auštaras“. Festivalyje dalyvavo chorai iš Švedijos, Islandijos, Čekijos, Bulgarijos, Rumunijos, Šveicarijos, iš viso 11 kolektyvų. Auštariečiai buvo jauniausi, gal todėl susilaukė ir daugiausia dėmesio.
Keletas nuotrakų iš archyvo