Renginiai

Advento vakaras „Uždekim Advento žvakutę gerumui“

C:akepathDSCN6677.JPG

Vakaro programoje dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai, susirinkusiesiems paskyrę adventine rimtimi ir susikaupimu dvelkiančią muzikinę-lyrinę kompoziciją. Skambiomis lyriškomis dainomis ir muzika širdis sušildė Kauno filharmonijos ir Panevėžio muzikinio teatro solistė Elena Kalvaitytė ir koncertmeisterė Beata Andriuškevičienė.

C:akepathDSCN6687.JPG

Tradiciškai „Gerumo angelais“ už daugybę atliktų darbų, už gerumą ir šilumą buvo apdovanoti rūpestingi, globojantys, nuoširdūs ir aktyvūs Josvainių gimnazijos bei Josvainių socialinio ir ugdymo centro pedagogai: Natalija Launikonienė, Vaidas Grišinas, Virginija Šilkaitienė, Rūta Šlikienė, Andželika Jašinskienė, Virginija Štabokienė, Vitalija Brazauskienė, Elena Montvilienė ir ilgametis Josvainių vidurinės mokyklos direktorius Vytautas Rakickas.

C:akepathDSCN6730.JPG

Nominantams ir visiems vakaro dalyviams, svečiams sveikinimo žodžius tarė Josvainių kultūros centro direktorė, Josvainių seniūnijos atstovė ir gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius.

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


,,Tai pati laimingiausia mano gyvenimo diena!“ – taip viena pirmokėlė apibūdino gimnazijoje pradinių klasių mokiniams organizuotą kalėdinį rytmetį ,,Šerkšno pasaka“.
Gražiu rudeniu pasidžiaugti spalio 24 dieną mūsų gimnazijos pradinukai susirinko į smagią Rudenėlio šventę. Mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose linksmose rungtyse.

Tradiciniame Josvainių kultūros centro organizuotame jaunųjų talentų konkurse GALIM  2013 , kuris vyko spalio 25d., savo  kūrybinius gebėjimus  drąsiausi  ir kūrybingiausi gimnazijos mokiniai atskleidė  trijose atlikėjų grupėse: vokalinės-instrumentinės muzikos atlikėjų, solistų ir šokio. Buvo puiki proga atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, pomėgį muzikai ir šokiui.