Renginiai

Kalėdinis rytmetys

Ir iš tiesų vaikams buvo kuo pasidžiaugti. Nuo pat ryto pradinukai stebėjo animacinius filmukus, mokėsi piešti Kalėdų Senelį, eglutę ir kaspinu perrištas dovanėles, spalvino žiemos mandalas, pakartojo saugaus elgesio žiemos metu taisykles.

Po ilgosios pertraukos gimnazijos aktų salėje prasidėjo ilgai laukta kalėdinė eglutės šventė. Kauno „Varlytės teatro“ organizuotame judriajame spektaklyje vaikai susitiko su pokštininke varlyte, nuolat tirpstančiu ir todėl šaldytuve sėdinčiu Seniu Besmegeniu ir, žinoma, Kalėdų Seneliu. Kartu su veikėjais mokinukai žaidė, dainavo, šoko, o galiausiai Kalėdų Senelis visus apdovanojo gardžiais saldainiais.

IMG_5599.JPG

IMG_5623.JPG

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Gražiu rudeniu pasidžiaugti spalio 24 dieną mūsų gimnazijos pradinukai susirinko į smagią Rudenėlio šventę. Mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose linksmose rungtyse.

Tradiciniame Josvainių kultūros centro organizuotame jaunųjų talentų konkurse GALIM  2013 , kuris vyko spalio 25d., savo  kūrybinius gebėjimus  drąsiausi  ir kūrybingiausi gimnazijos mokiniai atskleidė  trijose atlikėjų grupėse: vokalinės-instrumentinės muzikos atlikėjų, solistų ir šokio. Buvo puiki proga atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, pomėgį muzikai ir šokiui.

Iš Krokuvoje 3 dienas vykusio muzikos festivalio grįžo tautinės muzikos kolektyvas ,,Auštaras“. Festivalyje dalyvavo chorai iš Švedijos, Islandijos, Čekijos, Bulgarijos, Rumunijos, Šveicarijos, iš viso 11 kolektyvų. Auštariečiai buvo jauniausi, gal todėl susilaukė ir daugiausia dėmesio.