Po Tėviškės Dangum 2013

Lapkričio mėnesį programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras paskelbė respublikinio kaimo vaikų ir jaunimo konkurso „Po tėviškės dangum 2013“ pradžią. Konkurso tema „Renkuosi žemės ūkio profesiją!“. Užduotis buvo sukurti žemdirbiškos profesijos ar specialybės reklamą.

5-8 ir 1-4G  klasių mokinių dalyvavimą konkurse inicijavo dailės mokytoja Albina Mackevičienė. Geriausi darbai buvo išsiųsti konkurso organizatoriams.

Respublikiniame konkurse reikalavimus atitiko 145 darbai, iš kurių 29   darbų autoriai buvo iš Josvainių gimnazijos.

Dovanų kuponai knygoms buvo įteikti įdomesnių projektų autoriams. Iš mūsų gimnazijos juos gavo  6a kl. mokinė Karolina Lekavičiūtė ir 1G kl. mokinė Aušra Balčiūnaitė.

Specialiuoju prizu buvo apdovanota ir Josvainių gimnazija.

Visus respublikinio konkurso dalyvius linksmino Kalėdų senis ir grojo Kauno Rotušės simfoninis kvartetas.

Visiems renginio dalyviams buvo įteiktos kalėdinės dovanėlės ir Padėkos raštai.

Kiti renginiai

Gruodžio 13-osios vakarą Josvainių kultūros centras visus laukiančius gražiausių metų švenčių, Šv. Kalėdų, pakvietė į jau tradicija tapusį Advento vakarą.

,,Tai pati laimingiausia mano gyvenimo diena!“ – taip viena pirmokėlė apibūdino gimnazijoje pradinių klasių mokiniams organizuotą kalėdinį rytmetį ,,Šerkšno pasaka“.
Gražiu rudeniu pasidžiaugti spalio 24 dieną mūsų gimnazijos pradinukai susirinko į smagią Rudenėlio šventę. Mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose linksmose rungtyse.