Renginiai

Akcija "Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui"

2013 metų gruodžio 20 d. socialinė pedagogė Jolanta Kaselienė kartu su pradinių klasių mokytoja Rūta Šlikiene vykdė kalėdinę akciją 1-6 klasių moksleiviams ,,Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Per gruodžio mėnesį moksleiviai  kartu su klasių mokytojais ir auklėtojais kūrė kalėdinius  rankų darbo  atvirukus vienišiems žmonėms, kuriuos drauge su šventiniais palinkėjimais įteikė Josvainių socialiniame centre gyvenantiems senoliams. Mažieji gimnazijos mokinukai akcijos metu turėjo galimybę susimąstyti apie tai, kaip svarbu parodyti dėmesį greta mūsų gyvenantiems vienišiems žmonėms, kuriems labai trūksta artimųjų šilumos, meilės, supratimo. Akcijos metu buvo ugdoma moksleivių pagarba pagyvenusiems žmonėms, gebėjimas atjausti, įsigilinti į kitų žmonių jausmus, nebūti abejingiems aplinkinių skausmui. Vaikai  senolių akyse matė džiaugsmo ašaras ir suprato, kad jų parodytas dėmesys, kurio šie žmonės nesulaukia iš artimųjų, jiems buvo be galo svarbus šiuo šventiniu laikotarpiu.

 

 

 

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Gruodžio 12 d. Kauno Rotušėje 5-8 ir 1-4G klasių mokiniai dalyvavo konkurso „Po tėviškės dangum 2013“ renginyje.

Gruodžio 13-osios vakarą Josvainių kultūros centras visus laukiančius gražiausių metų švenčių, Šv. Kalėdų, pakvietė į jau tradicija tapusį Advento vakarą.

,,Tai pati laimingiausia mano gyvenimo diena!“ – taip viena pirmokėlė apibūdino gimnazijoje pradinių klasių mokiniams organizuotą kalėdinį rytmetį ,,Šerkšno pasaka“.