Renginiai

Auštaro gimtadienis

Šventiniame koncerte skambėjo naujos ir senos, bet naujai perdainuotos, dainos.

,,Auštaro“ vadovė A. Giedrienė džiaugėsi per penkerius metus padidėjusiu dainorėlių būriu ir specialiai šiai šventei suburtu mamų ir močiučių ansambliu, kuris atliko kelias žaismingas lietuvių liaudies dainas ir pradžiugino auštariečius bei žiūrovus.

          Antroji šventės dalis buvo skirta svečiams ir gerbėjams. Pirmieji kolektyvą pasveikino Krakių kultūros centro vaikų folkloro ansamblio dalyviai, padovanoję auštariečiams linksmą ir smagią programą. Vėliau kolektyvą sveikino Kėdainių savivaldybės atstovai A. ir K. Stadalnykai, Josvainių gimnazijos vardu kolektyvu pasidžiaugė ir palinkėjo sėkmės direktoriaus pavaduotoja S. Vyšniauskienė, Josvainių seniūnijos ir kultūros centro atstovai, kiti šventėje dalyvavę svečiai, tėveliai (jie padovanojo kiekvienam kolektyvo nariui žalius marškinėlius su ,,Auštaro“ logotipu) sveikino kolektyvą, gėrėjosi jo atliekamais kūriniais, dėkojo vadovei už  begalinę meilę muzikai ir nenuilstantį ir visapusišką ugdomąjį darbą su jaunimu.

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


2013 metų gruodžio 20 d. socialinė pedagogė Jolanta Kaselienė kartu su pradinių klasių mokytoja Rūta Šlikiene vykdė kalėdinę akciją 1-6 klasių moksleiviams ,,Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“.
Gruodžio 12 d. Kauno Rotušėje 5-8 ir 1-4G klasių mokiniai dalyvavo konkurso „Po tėviškės dangum 2013“ renginyje.

Gruodžio 13-osios vakarą Josvainių kultūros centras visus laukiančius gražiausių metų švenčių, Šv. Kalėdų, pakvietė į jau tradicija tapusį Advento vakarą.