Renginiai

Valentino dienos popietė

Vasario 14-ąją dieną MMB „πragas“, įsikūrusi trečiame gimnazijos aukšte, gimnazijos aktų salėje, surengė 5 - okams Valentino dienos popietę. Šios popietės metu mokinukai dalyvavo įvairiose užduotyse, žaidė įdomius ir aktyvius komandinius žaidimus. Gavę užduoties temas, komandos kirpo, klijavo ir gamino plakatus,o atlikę užduotį privalėjo kuo linksmiau ir išradingiau ją pristatyti likusioms komandoms. Penktokai buvo puikiai nusiteikę, linksmi ir darbštūs,  noriai atliko pateiktas užduotis. Linksmiausių ir išradingiausių komandų laukė skanūs ir saldūs prizai. Atlikę užduotis penktokai galėjo atsipūsti, pašokti, užkąsti mūsų bendrovės užkandžių bei atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais. Šį renginį vedė 3G klasės mokinės Romanta Leščinskaitė ir Gabrielė Eimutytė. 

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Šį penktadienį (Vasario 24d.) Mokyklos aktų salėje vyko 12-okų šimtadienis.

Šiais metais Lietuvos valstybės atkūrimo diena gimnazijoje buvo švenčiama kitaip nei iki šiol. Jau kelias savaites iki numatyto renginio pertraukų ir klasių valandėlių metu skambėjo 5-8 ir 1-2G klasių mokinių balsais repetuojamos lietuviškos dainos – buvo ruošiamasi patriotinių dainų konkursui.

Gruodžio 30 dieną Kėdainių daugiakultūriame centre tautinės muzikos kolektyvas ,,Auštaras“ didžiuliam savo gerbėjų, rėmėjų ir artimųjų būriui surengė šventę, skirtą kolektyvo 5-ajam gimtadieniui.