Renginiai

Vasario 16-oji paminėta skambant patriotinėms dainoms

Tėvynės laisvei skiriamas dainas mokiniai rinkosi iš gerai žinomų Lietuvos atlikėjų repertuaro, o pačių mokinių konkurse nuoširdžiai padainuotos dainos įgavo išskirtinio žavesio. Švelniai ir ilgesingai Gyčio Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“ atliko 5 klasės dainorėliai, o 6-okai, susibūrę draugėn, patys akomponuodami gitaromis, sudainavo Giedriaus Kuprevičiaus kūrinėlį „Skriski, skriski Lietuvėlėn“. 7a klasėje drąsiausios pasirodė mergaitės, kurios, atstovaudamos savo klasę, pasirinko žymiąją Ievos Norkutės baladę „Raudoni vakarai“. 7b klasės atlikėjai nusprendė į konkursą įnešti stipresnės energijos pliūpsnį ir padovanojo publikai Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš labai myliu Lietuvą“. Nuostabią Lietuvos gamtą su žaliuojančiais augalais ir šimto metų senumo ąžuolais bei amžius menančias pilis Roko Radzevičiaus daina „Stelmužė“ ir Virgio Stakėno įdainuota „Trakų pilimi“ prisiminė 8 klasių mokiniai. Konkursui artėjant prie pabaigos, stiprią, nenugalėtą Lietuvą, narsios ir vieningos tautos išvestą į laisvės kelią, apdainavo 1 ir 2G klasių dainininkai, pasirinkę Andriaus Jautakio dainą „Šalis, kuri tave užaugino“ ir Eurikos Masytės – „Laisvė“.

Konkursui sudarytos komisijos narės – direktoriaus pavaduotoja Jūratė Petronienė, mokytojos Genutė Dzikienė ir Andželika Jašinskienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Sonata Leščinskienė – iš visų savo dainomis džiuginusių klasių išrinko ir geriausiai įvertino tris klases. Trečiąją vietą patriotinių dainų konkurse laimėjo 5 klasės mokinukai, antrosios vietos nusipelnė 2bG klasės gimnazistai, o pirmąja vieta džiaugėsi 6a ir b klasių dainininkų ir muzikantų būrys.

Dėkojame visiems dalyvavusiems netradiciniame gimnazijos renginyje, kuris, tikime, ilgainiui taps dar viena gražia ir išskirtine MŪSŲ GIMNAZIJOS tradicine švente!

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Gruodžio 30 dieną Kėdainių daugiakultūriame centre tautinės muzikos kolektyvas ,,Auštaras“ didžiuliam savo gerbėjų, rėmėjų ir artimųjų būriui surengė šventę, skirtą kolektyvo 5-ajam gimtadieniui.
2013 metų gruodžio 20 d. socialinė pedagogė Jolanta Kaselienė kartu su pradinių klasių mokytoja Rūta Šlikiene vykdė kalėdinę akciją 1-6 klasių moksleiviams ,,Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“.
Gruodžio 12 d. Kauno Rotušėje 5-8 ir 1-4G klasių mokiniai dalyvavo konkurso „Po tėviškės dangum 2013“ renginyje.