Renginiai

Kovo 11-osios minėjimas su Dj Jovani

Šių metų Kovo 15-ąją dieną mūsų gimnazijos aktų salėje vyko kitoks nei visada Kovo 11-osios minėjimas. Šis minėjimas visiškai kitoks, nes jame nebuvo rimties ir susikaupimo, kaip įprastuose šios šventės minėjimuose. Renginyje gimnazistai galėjo šėlti, šokti ir linksmintis. Renginį lydėjo puiki ir linksma nuotaika.
 
MMB „πragas“, įsikūrusi mūsų gimnazijos 3-iąjame aukšte sumanė, kad tai turėtų būti išskirtinis klubinės muzikos vakaras, pavadinimu „Πnight“. Į šį klubinės muzikos vakarą buvo pakviestas vienas populiariausių Lietuvos didžėjų Jonas Nainys, žinomas kaip Dj JOVANI. Jonas Nainys iškart nedvejodamas sutiko atvykti į mūsų organizuojamą Kovo 11-osios minėjimą. Renginio pradžioje gimnazistus apšildė Kėdainių klubo „Weekend“ savininkas Tauras Armanavičius, bei jo jo sūnus Danius Armanavičius - DJ Daniukėlis. Gimnazistai labai šiltai sutiko svečius. Jie šoko, dainavo ir šėlo pagal grojamą muziką.
Renginio pradžioje visus susirinkusius pasveikino ir puikaus vakaro bei neužmirštamo Kovo - 11 osios paminėjimo palinkėjo Josvainių gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius ir MMB „πragas“ prezidentė Samanta Preikšaitė. Į šį renginį taip pat atvyko Kėdainių krašto žiniasklaidos atstovai: „Kėdainių žinios“, „Mugė“.
 
Už šį nepakartojamą ir nuostabų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimą gimnazijoje, už mūsų skrajojančių ir beprotiškų minčių ir idėjų palaikymą norėtume padėkoti pagrindiniam renginio rėmėjui ir mūsų bendrovės konsultantui UAB „Daumantai LT“ direktoriui Sauliui Grinkevičiui. Taip pat norime padėkoti gimnazijos direktoriui Ramūnui Zigmantavičiui už moralinį palaikymą ir pagalbą organizuojant, renginyje dalyvavusių mokinių, pavėžėjimą. Nuoširdžiai dėkojame ir renginyje dalyvavusiems mokytojams.
 
Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Kovo 15 d. - šeštadienį Josvainių Gimnazijos aktų salėje pasirodys Dj Jovani!
Vasario 14-ąją dieną MMB „πragas“, įsikūrusi...
Šį penktadienį (Vasario 24d.) Mokyklos aktų salėje vyko 12-okų šimtadienis.