Renginiai

Aštuntoji ,,Poezijos vasarėlė“

Po tradicinių ritualų (eisenos, ,,Poezijos vasarėlės“ ugnies įžiebimo ir direktoriaus R. Zigmantavičiaus sveikinimo žodžio) buvo skaitoma ištrauka iš ,,Vasaros darbų“ (poema ,,Metai“), ją skaitė direktorius, 1G ir 3G vaikinai. Vėliau vedėjų Emilijos (1G) ir Donatos (8a kl.) pakviesti visi ,,Poezijos vasarėlės“ dalyviai džiaugėsi pavasario žiedais, smagia atgimstančios gamtos nuotaika. Skambėjo S. Gedos, S. Nėries, Maironio eilės, jas skaitė ir mokiniai, ir mokytojai, tarp skaitymų pavasario nuotaiką kūrė ,,Auštaro“ dainorėliai ir gimnazijos šokėjų grupė.

Vasara ,,Poezijos vasarėlėje“ prasidėjo minorine gaida, nes buvo nuspręsta įterpti birželio 14 d. motyvą ir prisiminti vasarą prieš 73-ejus metus – pirmųjų trėmimų vasarą. Mokytojos Lina, Aušra, Onutė, Virginija, Elena ir Marija laikydamos rankose ,,vosilkų“ puokšteles padainavo tremtinių dainą ,,Kad ne auksinės vasaros...“

    ,,Poezijos vasarėlės“ antroji dalis po pilietiškumo pamokėlės vėl įsisuko į džiaugsmingus, dabar jau į vasaros ritmus: vėl liejosi eilės, skambėjo dainos ir trypė vasaros pievą šokėjai. Kaip ir visada, smagią nuotaiką padėjo kurti saulė ir švelnus žaismingas vėjelis. Na, o paskutinį ,,Poezijos vasarėlės“ eilėraštį  J. Erlicko ,,Privalomą vasarą“ įsakmiai perskaitė ir uždavė ,,namų darbus“ -  išmokti vasarą atmintinai - soc. darbuotoja Jolanta.

    ,,Poezijos vasarėlę“ vainikavo daina ,,Šalis, kur tave užaugino“, kurią visi dainavo susikibę rankomis, ir vainikų plukdymas į vasarą gimnazijos fontanėlyje.

 

     Džiaugsmingų vasaros atostogų! – linkėjo vieni kitiems ir mokiniai, ir mokytojai.

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Birželio 6-tą dieną Josvainių Gimnazijoje vyks Poezijos vasarėlė.
Šių metų Kovo 15-ąją dieną mūsų gimnazijos aktų salėje vyko kitoks nei visada Kovo 11-osios minėjimas. 
Kovo 15 d. - šeštadienį Josvainių Gimnazijos aktų salėje pasirodys Dj Jovani!