Renginiai

Užklasinio skaitymo konferencija

Konferencijoje 8 pranešėjai pristatė perskaitytas knygas akcentuodami konferencijos temą. Po pristatymų jie susilaukė nemažai klausimų, ypač visiems patiko G. Šulytės ir G. Kambaro pranešimai, jų nuomonė apie perskaitytas knygas. Buvo pristatytos Rūtos Šepetys ,,Tarp pilkų debesų", D. Jazukevičiūtės ,,Jo vardas Sibiras“, Joachimo Friedricho ,,4 ½ draugo ir biologijos mokytoja" bei kitos knygos.   Netradicinę pamoką paįvairino auštariečių dainos apie meilę, bibliotekininkės naujausių knygų pristatymas (R. Gray romaną ,,Gyvenimas dar prieš akis“ turbūt perskaitys daugelis), pavaduotojos žodis ir visus labai suaktyvinusi (nes už teisingus atsakymus buvo dalijamos dovanėlės) Rositos sudaryta viktorina.

Aptardami konferenciją visi mokiniai pabrėžė jos naudą ir tai, kad knygų pasaulis atsiveria plačiau, sužinai ir apie autorių, ir apie knygos siužetą bei veikėjus, susipažįsti su pranešėjų nuomone, gali su jais diskutuoti ar klausti to, kas tau neaišku ir kelia abejonių. Pranešėjai teigė, kad bijojo kalbėti viešai, bet po to jautėsi puikiai, įgijo drąsos ir pasitikėjimo.

                                                                                                          Rosita Urbonavičiūtė, 8a klasė

 

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Pabaigti mokslo metus ,,Poezijos vasarėle“ Josvainių gimnazijoje tapo įprasta. Kiekvienais metais ji turi vis kitą intenciją. Šiemet ,,Poezijos vasarėlės“ tema buvo ,,Metų laikai: pavasaris, vasara“, skirta K. Donelaičio 300 metų jubiliejui paminėti. 

Birželio 6-tą dieną Josvainių Gimnazijoje vyks Poezijos vasarėlė.
Šių metų Kovo 15-ąją dieną mūsų gimnazijos aktų salėje vyko kitoks nei visada Kovo 11-osios minėjimas.