Renginiai

Josvainių gimnazijoje vyko 6 - 7 klasių 3 x 3 krepšinio turnyras

         Varžybose dalyvavo 4 komandos: dvi šeštokų ir dvi septintokų. Turnyro  laimėtojai -  6 klasės komanda ‘‘Žalieji‘‘. Vienos  varžybos jiems nebuvo sėkmingos, bet dvejas laimėjo. Finale savo priešininkus sutriuškino rezultatu 12 -2! Šioje komandoje labiausiai nusipelnė Matas Lukošius ir Arnas Vaišnora, surinkę po 12 taškų. Puikiai pasirodė ir Jokūbas Čepeliauskas. Nors jis taškų nepelnė, bet atkovojo 3 kamuolius labai įtemptose situacijose. Gaila, kad šioje komandoje dėl traumos negalėjo žaisti Laurynas Arkadijevas.
         Antrą vietą iškovojo 7b klasės mokinių komanda ‘‘Klevas‘‘. Jie dvejas varžybas laimėjo ir vienas pralaimėjo. Šios komandos geriausi žaidėjai: Mantas Rutkūnas, pelnęs 12 taškų ir Gytis Eimutis, pelnęs 6 taškus.
         Trečią vietą iškovojo 7a klasės komanda ‘‘Luzeriai‘‘.  Justas Adomaitis komandai pelnė 12 taškų, Nedas Radimonas - 6 taškus.
         Ketvirtieji turnyre -  6 klasės komanda  „Kašiorai“. Regimantui Bubliauskui pavyko pelnyti  8 taškus,  o  Justinui Pūkeliui – 6.

         ,,Varžybos buvo labai įdomios“ -  vieningai nusprendė ir žaidėjai, ir žiūrovai. Nei viena komanda nenusiminė, nes gavo saldžių ir nesaldžių  prizų, kuriuos paruošė 6 klasės mokinės Austėja Vaišnoraitė ir Emilija Brazinskaitė.
          Išrinkti ir individualiomis dovanomis apdovanoti keturi geriausi žaidėjai, kurie pelnė po 12 taškų: Matas Lukošius, Arnas Vaišnora, Mantas Rutkūnas, Justas Adomaitis.

          Emilija Brazinskaitė,  Austėja Vaišnoraitė 

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Gegužės 22 dieną vyko 8a ir 6b klasių užklasinio skaitymo konferencija tema ,,Meilė vaikų ir paauglių literatūroje“. Konferencijos iniciatoriai aštuntokai įdėjo nemažai darbo, kad netradicinė pamoka vyktų sklandžiai: pasiskirstė veiklos sritimis, atrinko pranešėjus, kūrė programą, išleido konferencijos skrajutę, į konferenciją pakvietė pavaduotoją J. Petronienę, bibliotekininkę S. Jociuvienę ir 1G klasės mokinę E. Adomaitytę.

Pabaigti mokslo metus ,,Poezijos vasarėle“ Josvainių gimnazijoje tapo įprasta. Kiekvienais metais ji turi vis kitą intenciją. Šiemet ,,Poezijos vasarėlės“ tema buvo ,,Metų laikai: pavasaris, vasara“, skirta K. Donelaičio 300 metų jubiliejui paminėti. 

Birželio 6-tą dieną Josvainių Gimnazijoje vyks Poezijos vasarėlė.