Renginiai

Išvyka į Kėdainių policijos komisariatą

Ten moksleiviai buvo supažindinami su policininkų darbo kasdienybe ir aptarė šios profesijos reikalavimus ir svarbą.  Mokinius sudomino muziejaus eksponatai, fizinio policininkų pasirengimo demonstravimas, pasakojimas apie areštinės ir kriminalisto darbą, dresuoto šuns pasirodymas, policijos automobiliai. Mūsų mokiniai  įgijo daugiau žinių ir supratimo apie svarbią policininko profesiją.

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Josvainių gimnazijoje spalio 24 d. vyko 6-7 kasių krepšinio varžybos. Jas organizavo 6 klasės mokiniai: Laurynas, Matas ir Jokūbas. 

Gegužės 22 dieną vyko 8a ir 6b klasių užklasinio skaitymo konferencija tema ,,Meilė vaikų ir paauglių literatūroje“. Konferencijos iniciatoriai aštuntokai įdėjo nemažai darbo, kad netradicinė pamoka vyktų sklandžiai: pasiskirstė veiklos sritimis, atrinko pranešėjus, kūrė programą, išleido konferencijos skrajutę, į konferenciją pakvietė pavaduotoją J. Petronienę, bibliotekininkę S. Jociuvienę ir 1G klasės mokinę E. Adomaitytę.

Pabaigti mokslo metus ,,Poezijos vasarėle“ Josvainių gimnazijoje tapo įprasta. Kiekvienais metais ji turi vis kitą intenciją. Šiemet ,,Poezijos vasarėlės“ tema buvo ,,Metų laikai: pavasaris, vasara“, skirta K. Donelaičio 300 metų jubiliejui paminėti.