Aktualijos

Kėdainių rajono mokyklų mokinių savivaldų apdovanojimai

Birželio 13 d. Kėdainių rajono Švietimo pagalbos tarnyboje vyko bendrojo ugdymo mokyklų mokinių savivaldos institucijų baigiamasis renginys, kuriame buvo įteikti apdovanojimai už įvairias veiklas. Mūsų gimnazijos mokinių tarybai nominacijoje ,,UŽ ATVIRUMĄ“ padėkota už inicijuotus projektus, skirtus kiekvieno mokyklos bendruomenės nario gerovei.

Malonus įvertinimas gimnazijos mokinių tarybai, kurioje šiais mokslo metais dirbo : Justė Stanevičiūtė,Erikas Banys, Aurimas Fedotovas, Kamilė Grabauskaitė,Karolina Lekavičiūtė, Gertis Liutkevičius, Rikantė Liutkutė, Neda Pavlavičiūtė, Vakarė Gabija Vasiliūtė, Kristina Valionytė, Monika Šaliakaitė.

Kūrybingi, draugiški, iniciatyvūs,smalsūs, energingi, drąsūs, tolerantiški, rūpestingi... Tokios savybės vienija šiuos jaunus žmones ir įkvepia kaskart naujoms patirtims. AČIŪ!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Į Kėdainių rajono gabių mokinių ir jų mokytojų pagerbimo šventę Vaida vyko kartu su savo mokytoja Virginija Šilkaitiene.

Birželio 5 dieną Josvainių gimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame žygyje „Partizanų takais Kėdainių krašte“

Maloniai kviečiame vaikučius ir jų tėvelius į vasaros mokyklėlę Josvainių gimnazijoje. Birželio 11 d. nuo 9 iki 11 val. laukiami tėveliai. Birželio 12 d. nuo 9 iki 11 val. vyks užsiėmimai vaikučiams. Atsinešti spalvotus pieštukus, flomasterius ir gerą nuotaiką.

Pirmokų mokytoja Rūta Šlikienė