Aktualijos

Piniginė premija Vaidai Šilkaitytei

Birželio 6 d. Kėdainių Kultūros centre vyko tradicinė gabių vaikų ir jų mokytojų pagerbimo šventė.Piniginis apdovanojimas ir mero padėka už II – osios vietos laimėjimą respublikinėje technologijų olimpiadoje įteikta 2 G klasės mokinei Vaidai Šilkaitytei. Pinigine premija Vaida buvo apdovanota ir praėjusiais mokslo metais.

Sveikiname ir linkime naujų pasiekimų!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Birželio 5 dieną Josvainių gimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame žygyje „Partizanų takais Kėdainių krašte“

Maloniai kviečiame vaikučius ir jų tėvelius į vasaros mokyklėlę Josvainių gimnazijoje. Birželio 11 d. nuo 9 iki 11 val. laukiami tėveliai. Birželio 12 d. nuo 9 iki 11 val. vyks užsiėmimai vaikučiams. Atsinešti spalvotus pieštukus, flomasterius ir gerą nuotaiką.

Pirmokų mokytoja Rūta Šlikienė


Gegužės 24 dieną nuskambęjo paskutinis skambutis 63 abiturientų laidai