Aktualijos

Biologijos pamoka LAMMC laboratorijoje

Šiandien grupelė mokinių turėjo galimybę patobulinti savo praktinius įgūdžius LAMMC Žemdirbystės instituto Augalų patologijos ir apsaugos skyriuje, kur šio skyriaus doktorantė, jaunesnioji mokslo darbuotoja Sigita Janavičienė bei kiti skyriaus darbuotojai supažindino su įvairių mokslinių darbų metodika,organizavo praktinius užsiėmimus. Mokiniai sužinojo, kaip išskiriama DNR iš žieminių kviečių lapų, nustatinėjo kviečių ir miežių sėklų daigumą, analizavo augalų patogenus, sterilizavo grūdus ir kt.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimnazijoje buvo paminėta Draugo diena. Antrajame mokyklos aukšte susirinkę gimnazijos bendruomenės nariai vaišinosi mokinių iškeptais „Draugystės“ pyragais bei įvairių skonių arbata.


Spalio 25 dieną Josvainių gimnazijos bendruomenė šventė savo gimtadienį!

Iš konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“  ketvirtokų komanda sugrįžo su dviem taurėmis ir medaliais.