Aktualijos

Gertis Liutkevičius - naujasis Mokinių tarybos pirmininkas

Forumas prasidėjo nuo Josvainų gimnazijos direktoriaus Ramūno Zigmantavičiaus sveikinimo kalbos. 2G klasės mokinys Erikas Banys pateikė 2019-2020 m. m. Mokinių tarybos veiklos ataskaitą. Vėliau kandidatai į Mokinių tarybos pirmininko postą pristatė savo rinkimines kalbas. Dėl šio posto konkuravo 1G klasės mokinė Greta Januškevičiūtė ir 4G klasės mokinys Gertis Liutkevičius. Kol Balsų skaičiavimo komisija, vadovaujama socialinės pedagogės Jolantos Lembertienės, skaičiavo balsus, 2G klasės mokinė Emilija Ragaišytė pasidalino savo patirtimį apie mokymąsi Anglijoje.

Suskaičiavus Mokinių forumo dalyvių balsus, naujuoju Mokinių tarybos pirmininkus paskelbtas Gertis Liutkevičius.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva gimnazijoje dar pavasarį pradėtas vykdyti projektas „Išsigelbėk per 30 s“ .


Šiandien įvyko 2020-2021 mokslo metų pradžios šventė. Ši Rugsėjo 1-oji buvo kitokia bei buvusios. Ilgesys mokyklai - rekordinis!

Aktualūs ugdymo proceso organizavimo pokyčiai  nuo rugsėjo 1d.